Narodowe rekolekcje z o. Johnem Bashoborą w Licheniu już za miesiąc

Trwają zapisy na narodowe rekolekcje z o. Johnem Bashoborą. 20 sierpnia w Licheniu charyzmatyczny kapłan z Ugandy poprowadzi całodniowe rekolekcje pod hasłem „Chrzest początkiem nowego życia w Chrystusie”.

Osoby zainteresowane udziałem w licheńskich rekolekcjach proszone o rejestrację na stronie internetowej www.narodowe.jezusnastadionie.pl. Na wiernych czekają jeszcze wolne miejsca.

Rekolekcje przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą ożywić swoją wiarę, by żyć pełnią łaski otrzymanej w sakramencie chrztu. Jest to swego rodzaju kontynuacja rekolekcji narodowych, jakie o. John Bashobora prowadził w latach ubiegłych: w Warszawie na Stadionie Narodowym (2013 i 2015) oraz w Licheniu (2014).

Miejscem spotkania będzie plac przed bazyliką pw. Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej. Rekolekcje rozpoczną się w sobotę, 20 sierpnia o godz. 9.00 różańcem. W ciągu całego dnia uczestnicy rekolekcji wysłuchają trzech konferencji przygotowanych przez o. Johna. O godz. 17.30 przed licheńską bazyliką rozpocznie się uroczysta Msza św. koncelebrowana z modlitwą o uzdrowienie. Eucharystii przewodniczył będzie bp włocławski, Wiesław  Mering.

Licheń Stary, 20 lipca 2016 r.