Matka Boża Bolesna
Główka40 Bazylika w zbożu
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ
BOLESNEJ KRÓLOWEJ POLSKI


 

Sanktuarium
 

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook to portal społecznościowy, na którym można podzielić się z innymi użytkownikami swoimi zainteresowaniami, opiniami, podyskutować na różne tematy. Obecnie, dla wielu osób, strona ta, jest podstawowym sposobem komunikowania się z innymi. Facebook umożliwia błyskawiczne przekazywanie informacji.

Sanktuarium Matki Bożej Lichenskiej dołączyło do społeczności facebook’owej. Dzięki temu internauci, poza stroną internetową www.lichen.pl, będą mogli na bieżąco obserwować i komentować to, co dzieje się w Licheniu.

Na naszym facebook’owym koncie będziemy publikować zapowiedzi oraz relacje wydarzeń, zdjęcia, a także filmy. Będzie można również przeczytać o aktualnych wydarzeniach dotyczących wiary i życia Kościoła. Osoby utożsamiające się z Licheniem mogą między sobą dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat Sanktuarium. Liczymy na to, że za pomocą konta na Facebooku, będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej liczby osób.

Dzięki dyskusjom jakie prowadzone na naszym profilu możemy bardziej usprawniać funkcjonowanie Sanktuarium. Internauci często podsuwają ciekawe pomysły, które później mogą zostać wcielone w życie.

Zapraszamy więc do odwiedzania naszej facebookowej strony na facebook.com/SanktuariumLichen i liczymy na liczne ,,polubienia".

ZAPRASZAMY NA NASZE KANAŁY


28 września 2020
Poniedziałek
Nakłoń swe ucho, usłysz moje słowo

Koronka na ulicach Lichenia - Iskra Bożego Miłosierdzia (15.00)

 

PROGRAM POSŁUGI

Bazylika
Msze Święte
7.30, 10.00, 12.00, 16.00, 19.00

Nabożeństwa
kościół górny – nawa główna:
Różaniec: 18.00
Apel Maryjny: 21.00
kościół górny - kaplica Najświętszego Serca Jezusowego:
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
14.00 - 16.00
Koronka do Miłosierdzia Bożego: 15.00

Kościół św. Doroty
Msze Święte
7.00, 17.00

Kościół Matki Bożej
Dziesięciu Cnót Ewangelicznych

Msza Święta
7.30
realizacja LM Internet  LM Internet