Matka Boża Bolesna
front
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ
BOLESNEJ KRÓLOWEJ POLSKI


 

Sanktuarium
 

Laureaci konkursu „Małego Pielgrzyma”

Znamy laureatów konkursu „Małego Pielgrzyma” w 2016 roku. W środę, 15 czerwca br. wylosowano 100 szczęśliwców, którzy prawidłowo rozwiązali przygotowaną krzyżówkę.

Poprawne odpowiedzi brzmiały:
1.    Pomoc
2.    Godzina
3.    Łaska
4.    Bożego
5.    Faustyna
6.    Empatia
7.    Jezu
8.    Samarytanin
9.    Dobro
10.    Uczynki
11.    Miłość
12.    Miłosierni

Hasło krzyżówki: MIŁOSIERDZIE


Nazwiska osób, które zostały wylosowane, przedstawiamy poniżej. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Maria Haduch, Dukla
Marcelina Machała, Łomianki
Krystian Stanisz, Łabowa
Mateusz Brandys, Pawłowice
Miłosz Sobaszek, Biłgoraj
Maja Pietruczuk, Piszczac
Gabriela Rajska, Kazimierza Wielka
Klaudia Senska, Złotów
Wojciech Strycharczuk, Uchanie
Ewelina Wermajster, Sanok
Alicja Jałoszyńska, Miłosław
Edyta Gąsiewska, Augustów
Michał Lisaj, Koszalin
Kamila Kuik-Studzińska, Tuchomie
Mateusz Wesołowski, Koszalin
Alicja Łątka, Rzeszów
Sara Mańko, Warszawa
Barbara Wojtarowicz, Łososina Dolna
Magda Kruczała, Brzeszcze
Katarzyna Skrzyniarz, Bieliny
Janina Korczykowska, Jasło
Weronika Gulej, Brójce
Waldemar Mazur, Hulszew
Lidia Heftowicz, Łódź
Jadwiga Gietka, Radzymin
Anna Rosowska, Wojciechowice
Anna Berska, Kraków
Daniela Augustyn, Koszyce Wielkie
Jakub Serwatko, Ostrołęka
Natalia Łaska, Moszczenica
Mateusz Krasowski, Kurzętnik
Dawid Michalak, Licheń Stary
Grażyna Maria Sobiech, Krzywda
Antoni  Humenny, Krasne
Agnieszka Marcinik, Lesko
Monika Nawrot, Łąka Opatowska
Dorota Chrzanowska, Lublin
Piotr Krupa, Orły
Mateusz Krowicki, Kańczuga
Grażyna Andrzejak, Gizałki
Dawid Mikusiak, Milówka
Dominik  Żywicki, Bytów
Marek Popławski, Poznań
Maria Gołyźniak, Wałbrzych
Miłosz Durzyński, Lutocin
Damian Bednarek, Złoczew
Maria  Mondrzejweska, Kobylnica
Filip Miazga, Wyśmierzyce
Maria Jagiełło, Kraków
Aleksandra Kierzak, Raba Wyżna
Janek Piórkowski, Prabuty
Zuzanna Leśny, Ostrów Wielkopolski
Nikola Waś, Dziuplina
Kacper Chorób, Rzeszów
Maria Dziurdzik, Siedliska
Julia Łoboda, Bydgoszcz
Barbara Rybak, Ostrów Wielkopolski
Mateusz Piórkowski, Myszeniec
Paweł Gruś, Kraków
Bożena Dudziak, Krobia
Maria Zyskowska, Kolno
Natalia Orłowska, Białystok
Aleksandra Golec, Mikołów
Małgorzata  Kubiniec, Ścinawa Mała
Alina Pogorzelska, Białystok
Julia Pizoń , Godziszów
Ewelina Miotk, Kamienica  Szlachecka
Aleksandra Ozonek, Spiczyn
Wiktor Sulowski, Zakrzew
Krystyna Chrzanowska, Biała Piska
Kinga Modzelewska, Ostrołęka
Michalina Druzik, Uście Gorlickie
Agata Gaszka, Rybnik
Dominik Bruckner, Radzionków
Jadwiga Baranowska, Piątnica
Artur Halbina, Jankowice
Martynka Nowakowska, Kowal
Waleria  Łysakowska, Tarnogród
Aleksandra Kostyła, Lublin
Marcelina Łapińska, Łapy
Kacper Krzak, Ślemień
Irena Szczypka, Skoczów
Wojciech Suchodolski, Lubsko
Aleksandra Młyńska, Gdynia
Oskar Gomółka, Kamieniec  Wrocławski
Dominika Majerska, Podegrodzie
Przemysław Wysoczarski, Czerwin
Mateusz Nesterok, Bydgoszcz
Patrycja Chilarska, Kutno
Mateusz Tatarewicz, Kikół
Anna Samsel, Czarnia
Gabriela Danilewicz, Sokółka
Faustyna Nowaczek, Raszowa
Kamil Richter,Szemud
Aleksander Kaczorowski, Bieruń
Julia Stramol, Złotów
Franciszek Orłowski, Grabów
Sławomir Byrdy, Sopot
Sylwia Górska, Witnica
Barbara Błachowicz-Bielicka, Bełchatów

Za pomoc w losowaniu dziękujemy dzieciom pierwszokomunijnym z parafii pw. św. Marka Ewangelisty w Rososzycy.  

Licheń Stary, 17 czerwca 2016 r.


ZAPRASZAMY NA NASZE KANAŁY


23 lipca 2019
Wtorek

Święto św. Brygidy, Patronki Europy
Dzień modlitw w intencji Europy o wierność
wartościom chrześcijańskim



PROGRAM POSŁUGI

Bazylika
Msze Święte
6.00, 7.30, 10.00, 12.00, 16.00, 19.00 
Nabożeństwa
Kościół górny-nawa główna:
Różaniec 18.00
Apel Maryjny 21.00
kościół górny - kaplica Serca Jezusowego:
Adoracja Najświętszego Sakramentu: 14.00 – 16.00
Koronka do Miłosierdzia Bożego: 15.00

Kościół św. Doroty
Msze Święte
7.00, 17.00
 
Kościół Matki Bożej
Dziesięciu Cnót Ewangelicznych

Msza Święta
7.30

Imieniny obchodzą:
Apolinary, Bogna, Brygida

Zwykły okres liturgiczny
I tydzień psałterza
Kolor szat liturgicznych: biały
Rok liturgiczny: C, I

CZYTANIA Z DNIA
Pierwsze czytanie: Ga 2,19-20
Psalm responsoryjny: Ps 16 
Ewangelia: J 15,1-8
realizacja LM Internet  LM Internet